Na e-shopu už jsme vypnuli možnost objednat většinou produktů, které nemáme skladem, aby bylo vybírání vánočních dárků pod stromeček snažší. Pokud máte zájem o nějaký produkt, co nyní v nabídce není, a nespěcháte na něj, napište nám prosím objednávku e-mailem. Upozorňujeme, že prodejna v Holešově je z důvodu nemoci otevřena jen do 16 hodin. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné nakupování a klidný předvánoční čas!

H0 - Na nástupišti, ozvučené figurky / NOCH 12800

Kód: 12800NO
Značka: NOCH
695 Kč
Do Vánoc negarantujeme, objednejte e-mailem
Možnosti doručení
k modelové železnici / SOUND

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na nástupišti - 6 ozvučených figurek.

NOVINKA PROSINCE 2016!

Připojení je přes standardní 16 V.

Vhodné pro DC a AC.

Da kommt Sound raus!
Hauchen Sie Ihrer Modell-Landschaft Leben ein!
Durch die kompakte Bauweise der Elektroniken und Lautsprecher der NOCH Sound-Szenen entsteht der Sound dort, wo er auch im Original herkommt. So lässt sich die anschlussfertige Elektronik in Kirchen einbauen oder der Baustein für Straßenmusiker direkt in einem Stadtgebäude neben der Band platzieren.
Sie werden überrascht sein, wieviel realistischer ein Geräusch klingt, wenn es mitten im Geschehen entsteht.
Der Sound wird über den angeschlossenen Taster ausgelöst.

Spielwarenmesse 2016

Doplňkové parametry

Kategorie: pohyblivé, ozvučené a osvětlené
? Měřítko: H0
Vylepšení modelu: zvuk
? Výrobce: NOCH
CN: 95030095

Veletrh 2016

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu