N - Elektrická lokomotiva 1293, ÖBB Vectron červený / FLEISCHMANN 739305

Kód: 739305FL
Výprodej
Značka: Fleischmann
ZDARMAZDARMA
N - Elektrická lokomotiva 1293, ÖBB Vectron červený / FLEISCHMANN 739305
4 990 Kč
Skladem poslední kusy (1 ks)
Možnosti doručení

U výrobce vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka 2018 /  Nová série 2021

Elektrická lokomotiva řady 1293 "Vectron" Rakouských spolkových drah (ÖBB), Epocha VI.

Model se 4 pantografy. Reflkexní boční okna. Model věrný původnímu provedení a nápisu. Kovový tlakově litý podvozek. 5-pólový motor se setrvačníkem. Pohon na čtyřech nápravách s dvěma bandážemi na kolech. Rozhraní podle NEM 662 (Next18) pro dekodér. Spřáhlo podle norem NEM 355-.

Bílé a červené LED trojité světlomety, které se mění se směrem jízdy. Světlomety lze částečně nebo dokonce úplně vypnout.

Prototyp:
Siemens Vectron vychází ze zkušeností získaných při stavbě kolem 1900 lokomotiv tzv. rodiny Eurosprinter. Na začátku 2000-tých let představil Siemens Taurus jako skutečný úspěšný příběh mezinárodní železniční dopravy. O několik let později následoval Vectron a byl představen jako nový milník v historii lokomotiv Siemens. Vectron charakterizuje vynikající aerodynamický design, obzvláště dobrá bezpečnost při nárazu a také velká flexibilita. Výhoda pro zákazníky Vectronu spočívá v nesčetných možnostech provedení jeho technických vlastností. Modulární konstrukční systém zajišťuje splnění nejrůznějších požadavků příslušných železničních společností. Lokomotivy jsou tak k dispozici pro různé proudové systémy, rychlosti nebo systémy řízení/velení vlaků. Díky tomu je lokomotiva obzvláště atraktivní i pro větší půjčovny lokomotiv, jako je Railpool, MRCE nebo ELL. Národní železnice již Vectron úspěšně implementovaly a provozují nákladní vlaky ze severu na jih. Na svých trasách vlaky míjejí různé energetické systémy a různé systémy řízení a zabezpečení. Vectron nevyžaduje žádné další změny lokomotivy.
Společnost Siemens AG Austria zvítězila v soutěži ÖBB s lokomotivami rodiny Vectron. ÖBB mohou v příštích letech povolat pro nákladní dopravu až 200 lokomotiv ve třech různých konstrukčních typech.

Elektrolokomotive, BR 1293 ("Vectron"), der österreichischen ÖBB (Rail Cargo Group), Epoche VI.

Ausführung mit vier Dachstromabnehmern. Verspiegelte Seitenfenster. Vorbildgetreu lackiert und beschriftet. Metalldruckguss-Fahrgestell. 5-poliger Motor mit Schwungmasse. Antrieb auf alle vier Achsen mit zwei Haftreifen. LED-Beleuchtung weiß/rot. Fernlicht. Kupplungsaufnahme nach NEM 355 mit Kulissenmechanik. 

Doplňkové parametry

Kategorie: N - Elektrické lokomotivy
? Měřítko: N
? Žel. správa: ÖBB Rakousko
? Epocha: VI
? Výrobce: Fleischmann
? DCC konektor: NEM 662 Next18
? Lokomotiva: Vectron
V prodeji od: Novinka 2018
? rozměr mm: 119
? poloměr mm: 192
Zahájení expedice: 14.3.2020
Stát: Rakousko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy   

Katalog příslušenství: FLEISCHMANN 2020 /  Katalog příslušenství: FLEISCHMANN 2016  

Zde geometrie kolejiva  bez podloží velikost N

Zde geometrie kolejiva  s podložím velikost N