Travní trsy - světle a tmavě zelené / Noch 07125

Kód: 07125NO
Značka: NOCH
261 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení

k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stačí nechat pruhy trávy! Travní pásy a  trsy v různých odstínech zelené!

Zejména ve prospěch včel a dalšího hmyzu můžete nyní v zahradách a na okrajích luk vidět více travních pásů.
Nyní také na modelové železnici! Travní trsy a pásy jsou ideální pro úpravu luk, polních cest, okrajů lesů, trávy pod svodidly, náspů a mnoho dalšího. Jsou všestranné a lze je snadno začlenit do každé krajiny.

S praktickými travními pásy lze snadno a efektivně realizovat scény na okraji lesa nebo na břehu řeky a mnoho dalších scén. Přirozeně vypadající vegetaci vytvoříte během chvilky! Travní pásy jsou velmi flexibilní a lze je snadno použít v nejrůznějších krajinných scenériích.

Travní dekorace se zelenými tóny, která se hodí ke všem typům kolejiště: H0, TT, N. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávy a posypy
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: NOCH
V prodeji od: Novinka 2017
? Sklad u výrobce: skladem 5.6.23
CN: 95030030
ean: 4007246071258

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu