Na e-shopu už jsme vypnuli možnost objednat většinou produktů, které nemáme skladem, aby bylo vybírání vánočních dárků pod stromeček snažší. Pokud máte zájem o nějaký produkt, co nyní v nabídce není, a nespěcháte na něj, napište nám prosím objednávku e-mailem. Upozorňujeme, že prodejna v Holešově je z důvodu nemoci otevřena jen do 16 hodin. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné nakupování a klidný předvánoční čas!

ARCHIV ARCHIV TT - výpravní budova Adršpach, stavebnice / IGRA MODEL 130021

Kód: 130021
Česko, Slovensko
Značka: Igra Model
819 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení
vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr 174 x 104 x 60 mm

 

Výpravní budova Adršpach

Tato výpravní budova leží na trati Trutnov - Teplice nad Metují.  Zahájení dopravy v této budově začalo v září 1908 až do svého zestátnění po roce 1935. Dopravna má v současnosti 3 koleje z toho jedna je průjezdná, druhá (blíže k budově) se skladištěm. Tato kolej slouží výjimečně k nakládce dřeva, ale častěji k objíždění souprav vlaků, které zde končí. V nejbližší době by se mělo celé nádraží opravit. Tato stavebnice byla vyrobena dle zadání firmy Marathon Model Brno.

Tato stavebnice byla vyrobena dle zadání firmy Marathon Model Brno.

Součástí stavebnice je návod.

Tento model a ostatní modely budov jsou velmi vhodné pro modelové železnice. Tento model vyrábíme jak ve velikosti TT, H0 i N. 

Doplňkové parametry

Kategorie: ARCHIV
? Měřítko: TT
? Výrobce: IGRA MODEL
? Typ stavebnice: Laser-cut
? Sklad u výrobce: vyprodáno 16.10.23

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: