H0 - Podniková požární stanice / Auhagen 11426

Kód: 11426AU
Značka: Auhagen
1 110 Kč
Dodání do 7-30 dnů
Možnosti doručení
plastová stavebnice

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Majetek naší továrny na speciální stroje ""August Hagen AG"" je nyní obrovský. Pracuje v něm mnoho zaměstnanců. Byl zřízen vlastní hasičský sbor. Budova "
Hagen" se svými omítnutými zdmi a červenými vraty dobře odlišuje od ostatních cihlových budov. Přístavek má dřevěnou bránu, hlavní budova má rolovací vrata, která se dají otevírat nebo zavírat s uzavřeným
Lze je otevírat nebo zavírat pomocí přiložených místních kolejnic. Střecha je pokryta plechem v technice dvojité stojaté drážky. Hadicová věž, siréna a panel vybavení jsou uzavřené. Jako oddělení mezi
Jako oddělení mezi halou pro vozidla a sociálním křídlem slouží stěna a ochoz.
Podobné budovy hasičských sborů se nacházejí i v malých obcích. Tento model je navržen v našem stavebnicovém systému a lze jej libovolně rozšiřovat.
Světlá výška dveří 36 mm
Světlá šířka dveří 33 mm
200 x 105 x 103 mm
Výška hadicové věže 133 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: běžné stavebnice
? Měřítko: H0
? rozměr mm: 200 x 105 x 103 mm, výška Schlauchturm 133 mm
? Výrobce: Auhagen
? Typ stavebnice: plast barvený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce    Odkaz na letáky a katalogy  

Novinky 2020,
PDF - 5MB
Katalog KOMPLET 
on-line  
KATALOG VOZIDLA
on-line
Všechny katalogy
Auhagen
Tipy ke stavbě  VIDEO ukázky
AUHAGEN


Facebook

Auhagen je německý výrobce. Většina výrobků je z plastu. Firma převzala vzory staveb po VERO.

Rozmanitost a pozornost věnovaná detailům pro modeláře

Kvalita, originalita, tradice - to je to, co Auhagen představuje již od roku 1952.
Nadšencům do modelářství nabízíme detailní stavebnice, modely vozidel a široký sortiment materiálu pro vybavení a úpravu krajiny ve jmenovitých velikostech H0, TT a N. Všechny stavebnice obsahují podrobný stavební návod a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Filigránské drobné díly, například zábradlí, jsou součástí robustního laserem vyřezávaného kartonu. Je třeba zdůraznit, že Auhagen je jediným výrobcem, který nabízí kompletní sortiment pro TT. Články označené H0/TT jsou vhodné pro obě jmenovité velikosti, pro H0 především jako modely pozadí.

"Modulární systém" ve jmenovité velikosti H0, který je v Evropě jedinečný, pochází rovněž od společnosti Auhagen. Díky němu lze základní modely tohoto systému libovolně měnit nebo realizovat vlastní projekty. Různá krajinná pozadí k nalepení a fotorealistické polopostavy z kartonu poskytují dokonalé dotvoření pozadí. Scénu přirozeně oživí rozsáhlý výběr listnatých a jehličnatých stromů, keřů, živých plotů, rozptylového materiálu a travních vláken.

Přehled v sekci: STAVBY - Průmysl - modulární systém

Seznam všech letáků AUHAGEN

Pomůcky pro plánování příslušenství modelové železnice Auhagen vám nabízejí mnoho návrhů a tipů pro vše, co se týká modulárního systému Auhagen. Včetně podrobného popisu všech základních modelů a jednotlivých položek v modulárním systému (H0). Prohlédněte si plánovací pomůcky online jako PDF.