Technické informace

Bezpečnost při manipulaci s výrobky

Zde naleznete bezpečnostní pokyny a základní manuály k užívání produktů, které u nás můžete zakoupit: bezpečnostni instrukce
Přímo u modelů najdete manuály ve sloupci Související soubory, postupně je doplňujeme. Jsou většinou ke stažení i z webu výrobce.
U modelů s popisem, že jsou v ČR prodejné jen s omezením, není dostupný originální český manuál. K nim přikládáme základní návod námi vypracovaný.

Objednávky ND na modely ( cca do stáří modelů max. 10 let)

ND ROCOOrientační ceník ND je v PDF (od té doby došlo k menšímu zdražení) Po otevření zadejte hledat a vepište kód ND zjištěný z manuálu u lokomotivy. Pokud jej nemáte, stáhněte si seznam ND z webu ROCO. U každé lokomotivy je tento seznam v sekci ke stažení /download/, zde příklad. Nebo přímo z vyhledávače seznamu ND, kam můžete zadávat přímo kód ND.

U nové lokomotivy je přiložen rozpis ND s obj. kódy. Seznam ND je také na webu výrobce vpravo jako Ersatzteile nebo Bedienungsanleitung
Orientační ceník si můžet stáhnout zde v PDF. (Vyhledávání provádějte opět přes klávesu F3 a vycházejte z aktuálního kurzu EUR/Kč)
Seznam starších modelů BTTB a vhodných ND naleznete na webu zde

 rozpis ND je u lokomotiv nebo i na webu, viz. ukázka, pod obrázkem jako: Bedienungsanl./Ersatzteilliste 47360. Nejžádanější ND se zobrazují i pod produktem. Lze využití i tlačítka pro hledání ND Ersatzteilsuche vlevo, viz ukázka.

Neboť je ND přes 100 tisíc položek, nelze vše objednat přes e-shop, ale objednávku nám pošlete na e-mail: obchod@itvlaky.cz

Výsledky anket:
Anketa podložíanketa typ kolejiva

Jakou verzi motoráku 810/M152  v H0 preferujete?       Jakou verzi M152/810 v TT preferujete?  Popis verzí zde