TT - Figurky se zvukovým modulem - Na nádraží / Noch 12900

Kód: 12900NO
Výprodej
Značka: NOCH
741 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
k modelové železnici / SOUND

Detailní informace

Detailní popis produktu

Figurky, postavičky, zvířátka a další příslušenství k modelové železnici v daném měřítku. Ručně malované. Baleno v plastové krabičce

Oživte svůj vlastní malý svět figurkami NOCH! Nic nedokáže vdechnout život kolejišti nebo dioramatu jako modelové figurky. V sortimentu NOCH najdete obrovský výběr různých sad figurek pro G, H0, TT, N a Z. Kromě klasických sad figurek existují i ​​větší sady a také levnější verze Hobby. Každá sada figurek NOCH vypráví svůj vlastní malý příběh. Např. postavy jako jsou stavební dělníci, skladníci, pekaři, zedníci a malíři nebo pošťáci se věnují své každodenní práci.

Nabídku doplňují příslušenství, jako jsou lodě, venkovské scény, malá užitková vozidla, stánky apod. Sady příslušenství obsahují řadu ručně barevných doplňků, které odpovídají příslušnému tématu. Všechny modelové postavy z NOCH jsou plné detailu. Postavy jsou ručně malované a oživují jakékoli rozložení modelové železnice nebo dioráma. Můžete je však také použít k vyzdobení malého dárku nebo pohlednice - inspirujte se na NOCH KREATIV.

Velkou zajímavostí a specialitou jsou mikro-motion figurky, které se například skutečně pohybují a tančí. Ale to není vše - některé mají i světlo! Mikro-LED osvětlené skútry, motocykly, fotografové, svářeči a zaměstnanci železnice. Tato řada jedinečných figurek je ve výrobě vybavena příslušnou technologií a přináší vašemu systému zcela novou dimenzi.

Nejedná se o hračku, ale o model v přesném měřítku o velikosti několik milimetrů, max. pár cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: pohyblivé, ozvučené a osvětlené
? Měřítko: TT
Vylepšení modelu: zvuk
? Výrobce: NOCH
V prodeji od: Novinka 2017
? Sklad u výrobce: skladem 15.7.2024
CN: 95030095
ean: 4007246129003

Video veletrh 2017 s produkty NOCH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu