H0f - motorový tažný vůz "LANZ " bez pohonu / BUSCH 12250

Kód: 12250BU
Značka: Busch
786 Kč
Čeká se na další sérii
Možnosti doručení
k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVINKA 2016!

Motorový vozík H0f. Déleka 29 mm. S háčkovým spřáhlem, může být proto tlačen.
Vzhledem k velikosti se pohon nevleze do modelu, ale jde jej řešit přívěsným vozem s motorem 12190BU

Spielwarenmesse 2016.

Web na výrobce:    

Popis symbolů u výrobce:

 Tento produkt je k dispozici u výrobce, můžeme pro vás tedy ihned objednat a obratem dodat 

  Tento model ještě není k dispozici ( novinka , nebo se čeká na další sérii).

  Tento model je k dispozici pouze v omezeném množství na skladě 

  Položka je vyprodána a pravděpodobně již nebude

Manuál na webu výrobce pod ikonou  Weitere Informationen

KATALOG NOVINKY 2016 V PDF /9MB/

FB: ITvlaky  + Busch


Feldbahn-Motorwagen mit Lanz-Stationärantrieb. Leider ist der Motorwagen so klein, dass ein Elektromotor für einen richtigen Antrieb nicht unterzubringen war. Damit das Modell trotzdem fahren kann, wurde ein »Geisterwagen« mit Antrieb (Artikel H0 12190, separat erhältlich) entwickelt, der den Motorwagen schieben kann.  
Länge: 29 mm. Mit vorbildgetreuen Hakenkupplungen. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Polní a průmyslová dráha H0f
? Měřítko: H0f
? rozměr mm: balení 25 x 60 x 110
? Výrobce: Busch
? Sklad u výrobce: není skladem 12.2.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

Výrobce autíček a příslušenství v H0, TT a N z Německa. Pod touto značkou se prodávají i vagóny v TT od bývalé firmy Lorenc.

Milovníci modelové železnice zde najdou mnoho zajímavých článků, které skutečně oživí železniční plán, protože u Busche je věnována největší pozornost i těm nejmenším detailům. Příslušenství je vhodné pro všechny rozchody a železniční systémy. Modelářské výrobky Busch se také hojně používají pro dioramata, fantasy světy, architektonické modely apod. - vždy, když je cílem co nejrealističtěji zobrazit přírodní scenérie ve zmenšeném měřítku.
Modely aut BUSCH v měřítku 1:87 jsou dokonalými replikami odpovídajících originálních vozidel. K dispozici je více než 400 typů z více než 100leté historie automobilů. Modely vozů Busch se objevují každý rok v různých variantách; díky tomu je sbírání zábavné a cenově dostupné. Naše miniatury v měřítku 1:87 vynikají rozmanitostí a kreativním designem. Neobvyklé potisky. Skutečnost nabízí tolik šablon, že pro vás vždy rádi vytvoříme umělecké dílo - umělecké dílo jako součást jedinečné sbírky nebo jako zvláštní detail na modelových dioramatech a výstavních exponátech.

V posledních desetiletích se na trhu objevilo mnoho výrobků Busch. V současné době působí společnost Busch v následujících oblastech:
Modelové světy - Více než 900 modelářských předmětů pro stavbu dioramat a jako příslušenství pro železniční modely, od levného práškového posypu až po technicky složité elektronické výrobky a počítačové programy.
Modely aut - Více než 400 různých typů a variant v měřítkách 1:87 a 1:160. Najdete zde širokou nabídku od prvního vozu Benz-Patent-Motorwagen až po současný model Smart.