Koberec štěrk béžový, hnědý 120 x 60 cm / NOCH 00090

Kód: 00090NO
Značka: NOCH
199 Kč
Dodání do 7-30 dnů
Možnosti doručení
příplatek 50Kč za balík

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry: 120 x 60 cm 

Na pevném, ale ohebném papíře. Lze snadno trhat nebo stříhat nůžkami. Lze použít v prostorách nádraží nebo v průmyslových a komerčních oblastech, či dokonce pro příjezdové cesty a vjezdy do dvora. 

Travní rohož je dodávána jako role o velikosti 60 cm. Tento rozměr musí mít balík, proto se připlácí 50 Kč za balík. 

Travní rohož můžete na místo přilepit lepidlem NOCH Gras-Kleber XL, nebo menší verzí lepidla Gras-Kleber. 

Ukázku použití najdete v záložce VIDEA. V záložce Výrobce a katalogy naleznete další informace.


Details Schottermatte, beige, 120 x 60 cm

Schottermatten gibt es von NOCH in den Varianten "grau" und "beige". Sie sind besonders für den Einsatz in Bahnhofsbereichen oder für Plätze von Industrie- und Gewerbeflächen geeignet. Aber auch Zufahrtswege, Hofeinfahrten oder ein Badestrand lassen sich damit gut gestalten. Die beige Matte eignet sich zur Nachbildung von sandigem Untergrund, die graue Schottermatte (Art.-Nr. 00080) für betonierte und gekieste Flächen. Für naturgetreue Grasflächen gibt es NOCH Grasmatten in fünf verschiedenen Grüntönen und unterschiedlichen Abmessungen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Štěrky
? Měřítko: N, TT, H0
? rozměr mm: 1200 x 600
? Výrobce: NOCH
CN: 95030030
? Příplatek za balík: 50 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu