Posyp - Listí, podzimní - sada 4 ks / NOCH 07168

Kód: 07168NO
Značka: NOCH
242 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nikdy nejste příliš staří na to, abyste skočili do hromady listí!

Když se listí na podzim zbarví do žluto-oranžova, krajina se rozzáří do zcela nové krásy. Nejen ježci mají radost z hromad listí u silnic a v zahradách. Nyní je můžete vytvořit i na svém modelu. 

Oblíbené listí NOCH je velmi jemně řezaný speciální listový materiál. Jednotlivé listy mají klamně reálný tvar. Je ideální pro flokování stromů a keřů nebo pro vytváření břečťanu, půdního krytu a listnatých lesních porostů.

 Podzimní posyp v žlutých, oranžových, červených a hnědých tónech, který se hodí na všechny typy kolejiště: H0, TT, N. 

Balení: 56g. 

Odkaz na produkt:  https://www.noch.com/autumn-leaf-foliage-set/07168/

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávy a posypy
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: NOCH
? Sklad u výrobce: skladem 27.3.23
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu