H0 - Hořící nevěstinec se zvukem a světlenými efekty / NOCH 66507

Kód: 66507NO
Značka: NOCH
3 485 Kč
Dodání do 7-30 dnů
Možnosti doručení

Novinka 2022, limitovaná edice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka 2021, limitovaná edice! Dostupné od dubna 2022. Vyrobeno jen 1 000 kusů. Podívejte se na video!

Laserem vyřezávaná stavebnice Veselý dům, 6 exkluzivních figurek, elektronika se 4 LED diodami, zvukový modul a reproduktor, číslovaný certifikát,
podrobné pokyny, speciální lepidlo.  Velikost stavby 15,5 cm x 15,4 cm, výška 11,4 cm (se zvukovým modulem výšky 13,7 cm).

HOT NEWS!
Hořící veselý dům se zvukovými a světelnými efekty!

Něco se tady v okamžiku příliš vzplálo a v domě radosti vypukl oheň! A to opravdu vyděsilo jak dívky, tak jejich hosty. Všichni v panice utekli z hořící budovy, někteří zjevně nebyli schopni včas zachránit i své oblečení. Naštěstí se v našem ideálním modelovém světě nikdo nezranil a každému zůstane akorát šok a možná úsměv. V krásné vile jsou instalovány LED diody se světelným efekty, které napodobují blikání ohně. Souprava také obsahuje zvukový modul s vzrušeným křikem dam. Trochu vaty vytvoří imitaci hustého kouře!

Součástí balení je očíslovaný certifikát, podrobné pokyny pro sestavení a připojení a speciální LASER-CUT lepidlo.

Laser Cut - budoucnost výroby modelů budov!

Nová výrobní technologie umožnila společnosti NOCH již několik let navrhovat obzvláště realistické modely.

Výhody budovy NOCH Laser-Cut:

Vyrobeno z vysoce kvalitní laserové lepenky NOCH. Odolnost proti stárnutí certifikována podle DIN 6738. Laserem gravírované a většinou ručně malované a patinované ve více barvách - nový standard kvality. Vnitřní stěny částečně natřené černě ze závodu, aby se zabránilo prosvícení osvětlení (nebývá součástí dodávky). Žlaby a svody obsažené v mnoha sadách. Ke každé sadě je přiloženo vhodné lepidlo (kromě balíčků mini-laseru Cut) Výroba šetrná k životnímu prostředí: Použitý laserový karton NOCH je vyroben z obnovitelných surovin, u laserů je požadovaná energie využívána efektivně a přesně.

Nejedná se o hračku, ale o model v přesném měřítku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Veřejné budovy, služby, firmy
? Měřítko: H0
Edice vozidel: Limitovaná série
Vylepšení modelu: svítící doplněk, zvuk
? Výrobce: NOCH
V prodeji od: Novinka 2022, Novinka 2021
? Typ stavebnice: Laser-cut
CN: 95030030
ean: 4007246665075

Novinky NOCH 2021

VIDEO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu