Kniha kolejiště našich modelářů + DVD / Železniční magazín

Kód: ZMKOLEJISTE
Tip
Značka: Malosérie CZ
499 Kč
není skladem
Možnosti doručení
Perfektní dárek!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Již brzy dojde ke zvýšení DPH, nakupte u nás ještě s nižší sazbou DPH 

V ceně je kniha a DVD. Velmi atraktivní obrázková kniha s kolejišti českých modelářů. Sleva do vyprodání zásob u dodavatele.

VIDEO! zde ukázka na youtube

Železniční magazín připravil modelářskou přílohu, zabývající se tentokrát tématem modelových kolejišť, a to v podobě u nás doposud nerealizované. Obsáhlá publikace podrobně přibližuje více než destíku domácích a klubových kolejišť různých měřítek a velikostí. Při jejich výběru byla snaha nabídnout našim čtenářům zajímavé výtvory od nejmenších po zahradní kolejiště ve skutečné, živé přírodě.

Témata publikovaných kolejišť mohou být přitom různá. Nechybí modely s tématikou amerických železnic, tramvajové dopravy a podobně, přesto inspirace domácí českou krajinou bude převládat. Každé z kolejišť je prezentováno samostatně. Představu o něm si uděláte nejen z bohaté fotodokumentace a plánku se základními rozměry, ale díky přiloženému DVD budete mít možnost vidět každé z těchto kolejišť v pohybu, případně se projet po některých z jehich tratí a stát se tak přímým účastníkem modelového železničního provozu.

Textová část vám představí autora kolejiště, podrobně vás seznámí s jeho zkušenostmi ze stavby, prozradí, jaké materiály při tvorbě kolejiště a krajiny použil a podobně. V kolonce „Modelářská dílna“ vás navíc u každého kolejiště seznámíme se zajímavým pracovním postupem, vlastnoručně stavěnými vozidly jednotlivých autorů či s dokumentací ze stavby. Výpravná publikace ŽM Kolejiště našich modelářů vám tedy nejen přiblíží řadu nejhezčích tuzemských kolejišť, ale zároveň vás může inspirovat při vaší vlastní práci či býti nápomocná při výběru vhodného námětu na vlastní domácí kolejiště.

Doplňkové parametry

Kategorie: Literatura, SW, DVD, hry
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: Železniční magazín

Ukázka videa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: