Foliáž - středně hnědá / NOCH 07268

Kód: 07268NO
Výprodej
Značka: NOCH
195 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení

k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znovu se vracíme s vylepšenou kvalitou!

Foliáž je špičkový produkt pro realistickou tvorbu modelové krajiny. Extrémně tenký a pružný tkaný materiál je pokryt speciálně broušeným a přirozeně zbarveným flokovým materiálem. Lze ideálně použít k vytvoření nízké vegetace, keřů a mechu nebo listnatých keřů a stromů. Jeho použití je velmi jednoduché - listí lze trhat, natahovat, tvarovat a stříhat, takže lze dosáhnout požadovaného tvaru.

Délka na obou stranách jednotlivých listů se může lišit v důsledku výrobního postupu. Kromě toho může balení obsahovat několik jednotlivých kusů, které však vždy dávají dohromady minimálně 460 cm2. 

Statická tráva s hnědými tóny. 

Balení: 45g. 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Foliáže jiní výrobci
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: NOCH
ean: 4007246072682

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu