H0 - Tunel, 1-kolejný, zahnutý / NOCH 05130

Kód: 05130NO
Značka: NOCH
645 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
plastový výlisek s trávou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud chcete svou železniční trať zpestřit velmi jednoduchým způsobem, tunely jsou tím nejlepším řešením. Nejen děti fascinuje pohled na to, jak vlak na jedné straně mizí v tunelu a na druhé se zase objevuje! Vlak si razí cestu hlubokými údolími, hustými horami nebo místy otevřené krajiny.

Jsou ručně barvené v přírodních barvách, zatravněné a většinou dodatečně zdobené. Na tomto "rohovém tunelu" je kromě starožitné arkádové zdi také malý rybník.

rozměry: 41 x 37 cm, výška 20 cm,

Vhodné pro oblouky R1 nebo R2 a vlaky výšky max. 9,3 cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 1-kolejné tunely
? Měřítko: H0
? Výrobce: NOCH
? Sklad u výrobce: skladem 29.4.24
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu