H0 - Tunel, 2-kolejný, rovný / NOCH 02430

Kód: 02430NO
Značka: NOCH
690 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
plastový výlisek s trávou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Železniční trať bez tunelu je jako lokomotiva bez vagónů!

Pokud chcete na své železniční trati jednoduchým způsobem zavést nějakou rozmanitost, tunely jsou tím nejlepším řešením. Nejen děti fascinuje pohled na vlak, který mizí na jednom konci tunelu a objevuje se na druhém!

Noch tunely vám to obzvlášť usnadní: Jsou ručně malované v přírodních barvách, pokryté trávou a obvykle mají i další zdobení. Díky zakřiveným arkádovým stěnám můžete dokonce vidět, jak vaše lokomotiva běží v tunelu! Láskyplně navržená vyhlídková lavice nahoře dokonale završuje celou scénu.

rozměry: 30 x 28 cm, výška 17 cm

Vhodné pro vlaky výšky max. 9,3 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: 2-kolejné tunely
? Měřítko: H0
? Výrobce: NOCH
? Sklad u výrobce: skladem 20.3.23
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu