H0 - Krycí kameny na konec zdi, 5 ks / Noch 14236

Kód: 14236NO
Značka: NOCH
193 Kč
Čeká se na další sérii
Možnosti doručení
Laser-Cut

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVINKA 2017!

Laserem řezané miniatury od NOCH se staly "malou institucí". Se stavebnicemi můžete realisticky a s velkým důrazem na detail vyzdobit svůj model krajiny.
Sady jsou k dostání za rozumnou cenu a najdou si své místo na každém železničním modelářském plánu. Stačí se jen nechat inspirovat rozmanitostí motivů a výrobků! V životě jsou důležité maličkosti, a to platí i pro vaši modelovou krajinu.
S "koncovými hranami stěn" si zajistíte detailní provedení stěn ve vaší modelové krajině.

balení: 5 ks

rozměry: 9,8 x 0,4 cm

Spielwarenmesse 2017

 

Doplňkové parametry

Kategorie: cesty a chodníky
? Měřítko: H0
? Výrobce: NOCH
V prodeji od: Novinka 2017
? Sklad u výrobce: skladem 29.4.24
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu