H0 - Ozvučené figurky lesníků / NOCH 12843

Kód: 12843NO
Značka: NOCH
695 Kč
Čeká se na další sérii
Možnosti doručení
k modelové železnici / SOUND

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVINKA 2018 říjen

Details Baumfällarbeiten

Da kommt Sound raus! 
Hauchen Sie Ihrer Modell-Landschaft Leben ein! Im Wald kreischt die Kettensäge.
Durch die kompakte Bauweise der Platine mit Lautsprecher kann der Sound zielgenau dort in die Modell-Landschaft eingebaut werden, wo der Sound entstehen soll, z. B. in einem Gebäude.
Sie werden überrascht sein, wieviel realistischer ein Geräusch klingt, wenn es mitten im Geschehen entsteht. 
Der Anschluss erfolgt über einen üblichen 16-V-Modellbahn-Trafo. Geeignet für Gleich- und Wechselstrom.

Anschluss des Sound-Moduls an eine Stromquelle: Das schwarze Kabel direkt an einen der beiden Lichtstrom-Ausgänge am Trafo anschließen. Das rote Kabel wird an den anderen Lichtstrom-Ausgang des Trafos angeschlossen. Der Sound ertönt nun dauerhaft. Falls gewünscht, können Sie den Sound schaltbar machen. Dazu kann ein Schalter oder ein Schaltpult (nicht im Lieferumfang enthalten) verwendet werden. Unterbrechen Sie mit diesem Ein-/Aus-Schalter den Stromkreis am roten Kabel.

Hinweis: Die Lautstärke des Sounds ist nicht regelbar. Wenn Sie das Geräusch als zu laut empfinden, können Sie unter der Art.-Nr. 91900 einen Widerstand zum nachträglichen Einbau bestellen.

Doplňkové parametry

Kategorie: pohyblivé, ozvučené a osvětlené
? Měřítko: H0
Vylepšení modelu: zvuk
? Výrobce: NOCH
V prodeji od: Novinka 2018
? Sklad u výrobce: není skladem 29.4.24
CN: 95030095

VIDEO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu