H0/TT - Kolejový štěrk šedý, 250g, hrubost 0,5-1 mm / NOCH 09374

Kód: 09374NO
Značka: NOCH
62 Kč 25 Kč / 100 g
Čeká se na další sérii
Možnosti doručení
pod koleje k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šedý štěrkový posyp  vhodný pro tvorbu podloží v modelovém  měřítku H0/TT. Svým barevným provedením přesně odpovídá posypu používanému na podloží MÖSSMER. Jemný štěrk na podloží je ideální do nádraží a pro použití na prostory mezi kolejemi. Realistický je jako skutečný štěrk na trati!

Štěrk a kameny hrají velmi důležitou roli v realistickém designu modelových krajin. Traťový štěrk se obvykle těží regionálně, a proto odráží barvu hornin a kamenů v této oblasti. S typy PROFI štěrku od NOCH můžete mimo jiné poskytnout extrémně realistický posyp pro vaše kolejové lože. PROFI štěrk je k dispozici ve čtyřech různých barvách a dvou různých zrnitostech pro měřítka H0, TT, N a Z. Všechny lze mezi sebou snadno míchat. Vznikají tak zcela nové, individuální barvy.

Zrnitost kolejového štěrku je 0,5 - 1,0 mm.

Štěrk je vhodný jako doplnění kolejového podloží firmy Noch 99160 a 99165.

Obsah balení: 250 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Podloží a posypy
? Měřítko: TT, H0
? Výrobce: NOCH
? Podloží: štěrk. podloží šedé
Balení: v sáčku
? Sklad u výrobce: není skladem 11.4.2024
CN: 95030030
materiál: kamínky
Obsah: 250g
Plán další výroby: konec května 2024

video jak sypat štěrk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu