Slevová akce BF2023 končí 30.11.2023 o půlnoci, využijte poslední možnost nákupu za výhodnější cenu! Na e-shopu už jsme vypnuli možnost objednat většinou produktů, které nemáme skladem, aby bylo vybírání vánočních dárků pod stromeček snažší. Pokud máte zájem o nějaký produkt, co nyní v nabídce není, a nespěcháte na něj, napište nám prosím objednávku e-mailem. Upozorňujeme, že prodejna v Holešově je z důvodu nemoci otevřena jen do 16 hodin. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné nakupování a klidný předvánoční čas!

Travní posyp, statický - středně zelený / NOCH 08322

Kód: 08322NO
Značka: NOCH
56 Kč
Do Vánoc negarantujeme, objednejte e-mailem
Možnosti doručení
k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svěží tráva v tmavě zelené barvě

Ano, přiznáváme: jsme firma z Allgäu a barvy luk na našem prahu jsou opravdu tak jasné a syté jako většina travních vláken v sortimentu NOCH! Stále však dostáváme také žádosti o travní vlákna v tlumených barvách, protože mnoho modelářů by rádo ztvárnilo krajinu z jiných oblastí Německa, USA, Japonska, Evropy atd.

 Vlákna jsou každé 2,5 mm dlouhé a lze je zpracovávat pomocí rozprašovače na trávu a Grasmasteru 2.0. Doporučujeme také použít lepidlo na trávu NOCH. "Rozptýlenou trávu" v sytě středně zelené barvě lze použít pro univerzální travnaté půdy a na okraji lesa i pro mechové podklady.

 Statická tráva se zelenými tóny, která se hodí na všechny typy kolejiště - H0, TT, N.

Balení: 2.5mm, 20g. 

Odkaz na produkt: https://www.noch.com/scatter-grass/08322/

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávy a posypy
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: NOCH
V prodeji od: Novinka 2017
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu