Statická tráva středně zelená / NOCH 08364

Kód: 08364NO
Značka: NOCH
63 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
Novinka 2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ještě více zeleně!

NOCH "Scatter grass, medium green" je velmi jemně střižený speciální rozptylový materiál. Jednotlivé traviny mají klamně skutečnou kvalitu. Tráva je vynikající pro ztvárnění louky nebo pole a pro ještě realističtější scény v krajině.

Svěží zelené louky by neměly chybět - pasou se na nich krávy, děti si hrají na rozlehlých polích a lesní zvěř zde hledá úkryt. Vneste tuto realistickou scénu do jakéhokoli rozvržení.

Statická tráva se zelenými tóny, která se hodí na všechny typy kolejiště - H0, TT, N. 

Balení: 4mm, 20g. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávy a posypy
? Měřítko: N, TT, H0, Z, G
? Výrobce: NOCH
V prodeji od: Novinka 2021
? Sklad u výrobce: skladem 29.4.24
CN: 95030030

Novinky NOCH 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu