H0 - Zámečnictví s vybavením / Auhagen 11444

Kód: 11444AU
Značka: Auhagen
1 255 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
plastová stavebnice

Detailní informace

Detailní popis produktu

NOVINKA  6/2015!

Rozměr: 205 x 105 x 103mm

Další základní model pro náš stavebnicový systém. K budově jsou přiloženy vnitřní stěny, halu a správní oblast oddělit emporou. Tak se velmi dobře uplatní rozsáhlé vybavení, jako například malý parní buchar s potrubím, 3 dílenské stoly, 4 přepravní rámy, 8 odkládacích konzol, 2 plynové lahve a mnohé další. I zvenčí může být budova zajímavá s kotlem parního akumulátoru, nerezovým komínem a přístavbou. Podívejte se na pláno


Ein weiteres Grundmodell für unser Baukastensystem.

Dem Gebäude sind Innenwände, die Halle und Verwaltung mit Empore trennen, beigelegt. Dadurch kommt die umfangreiche Ausstattung, wie ein kleiner Dampfhammer mit Rohrleitung, 3 Werkbänke, 4 Transportrahmen, 
8 Aböcke, 2 Gasflaschen und vieles mehr, besonders gut zur Geltung. Auch außen lässt sich das Gebäude mit Dampfspeicherkessel, Edelstahlschornstein und Anbau interessant gestalten.

205 x 105 x 103 mm

katalog  2014-2015   + leták 2015CZ+ plánky stavby

Doplňkové parametry

Kategorie: základní modely
? Měřítko: H0
? Výrobce: Auhagen
? Typ stavebnice: plast barvený
? rozměr mm: 205 x 105 x 103 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce    Odkaz na letáky a katalogy  

Novinky 2020,
PDF - 5MB
Katalog KOMPLET 
on-line  
KATALOG VOZIDLA
on-line
Všechny katalogy
Auhagen
Tipy ke stavbě  VIDEO ukázky
AUHAGEN


Facebook

Auhagen je německý výrobce. Většina výrobků je z plastu. Firma převzala vzory staveb po VERO.

Rozmanitost a pozornost věnovaná detailům pro modeláře

Kvalita, originalita, tradice - to je to, co Auhagen představuje již od roku 1952.
Nadšencům do modelářství nabízíme detailní stavebnice, modely vozidel a široký sortiment materiálu pro vybavení a úpravu krajiny ve jmenovitých velikostech H0, TT a N. Všechny stavebnice obsahují podrobný stavební návod a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Filigránské drobné díly, například zábradlí, jsou součástí robustního laserem vyřezávaného kartonu. Je třeba zdůraznit, že Auhagen je jediným výrobcem, který nabízí kompletní sortiment pro TT. Články označené H0/TT jsou vhodné pro obě jmenovité velikosti, pro H0 především jako modely pozadí.

"Modulární systém" ve jmenovité velikosti H0, který je v Evropě jedinečný, pochází rovněž od společnosti Auhagen. Díky němu lze základní modely tohoto systému libovolně měnit nebo realizovat vlastní projekty. Různá krajinná pozadí k nalepení a fotorealistické polopostavy z kartonu poskytují dokonalé dotvoření pozadí. Scénu přirozeně oživí rozsáhlý výběr listnatých a jehličnatých stromů, keřů, živých plotů, rozptylového materiálu a travních vláken.

Přehled v sekci: STAVBY - Průmysl - modulární systém

Seznam všech letáků AUHAGEN

Pomůcky pro plánování příslušenství modelové železnice Auhagen vám nabízejí mnoho návrhů a tipů pro vše, co se týká modulárního systému Auhagen. Včetně podrobného popisu všech základních modelů a jednotlivých položek v modulárním systému (H0). Prohlédněte si plánovací pomůcky online jako PDF.