H0 -Tovární budova / Auhagen 11431

Kód: 11431AU
Značka: Auhagen
1 815 Kč
Dodání do 7-30 dnů
Možnosti doručení
plastová stavebnice

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Další základní model pro náš firemní komplex ""August Hagen AG"" v modulárním systému. Vzhledem k roštovému způsobu výstavby lze tuto stavebnici také individuálně rozšiřovat nebo doplňovat. "
Topný domek se střešním oknem, potrubí v různých délkách včetně T-kusů, šoupátko s ručním kolem, různé ohyby, objímky, vstup do zdi nebo do země, jakož i mostní prvek se 2
podpěrami jsou součástí dodávky. Lze rozšířit o náš střešní ventilátor Art. 80 103 a potrubí Art. 80 104. Komín lze instalovat s podstavcem nebo bez něj. Model lze doplnit stupačkami,
třmeny a výztužnými kroužky. Uhlí nebo popel se dopravují nákladním autem, které je rovněž součástí kolejiště.
Topeniště 215 x 205 x 120 mm
Komín: výška 380 mm, průměr u základny komína 30 mm
Podstavec 58 x 58 x 54 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: běžné stavebnice
? Měřítko: H0
? Výrobce: Auhagen
? Typ stavebnice: plast barvený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce    Odkaz na letáky a katalogy  

Novinky 2020,
PDF - 5MB
Katalog KOMPLET 
on-line  
KATALOG VOZIDLA
on-line
Všechny katalogy
Auhagen
Tipy ke stavbě  VIDEO ukázky
AUHAGEN


Facebook

Auhagen je německý výrobce. Většina výrobků je z plastu. Firma převzala vzory staveb po VERO.

Rozmanitost a pozornost věnovaná detailům pro modeláře

Kvalita, originalita, tradice - to je to, co Auhagen představuje již od roku 1952.
Nadšencům do modelářství nabízíme detailní stavebnice, modely vozidel a široký sortiment materiálu pro vybavení a úpravu krajiny ve jmenovitých velikostech H0, TT a N. Všechny stavebnice obsahují podrobný stavební návod a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Filigránské drobné díly, například zábradlí, jsou součástí robustního laserem vyřezávaného kartonu. Je třeba zdůraznit, že Auhagen je jediným výrobcem, který nabízí kompletní sortiment pro TT. Články označené H0/TT jsou vhodné pro obě jmenovité velikosti, pro H0 především jako modely pozadí.

"Modulární systém" ve jmenovité velikosti H0, který je v Evropě jedinečný, pochází rovněž od společnosti Auhagen. Díky němu lze základní modely tohoto systému libovolně měnit nebo realizovat vlastní projekty. Různá krajinná pozadí k nalepení a fotorealistické polopostavy z kartonu poskytují dokonalé dotvoření pozadí. Scénu přirozeně oživí rozsáhlý výběr listnatých a jehličnatých stromů, keřů, živých plotů, rozptylového materiálu a travních vláken.

Přehled v sekci: STAVBY - Průmysl - modulární systém

Seznam všech letáků AUHAGEN

Pomůcky pro plánování příslušenství modelové železnice Auhagen vám nabízejí mnoho návrhů a tipů pro vše, co se týká modulárního systému Auhagen. Včetně podrobného popisu všech základních modelů a jednotlivých položek v modulárním systému (H0). Prohlédněte si plánovací pomůcky online jako PDF.