H0 - Stará lisovna olejů / Auhagen 13353

Kód: 13353AU
Značka: Auhagen
542 Kč
Dodání do 7-30 dnů
Možnosti doručení
Novinka 2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš známý model lisovny olejů s šindelovou střechou v historickém architektonickém provedení byl přepracován tak, aby do něj bylo možné umístit výrobek č. 58 200 Motor. Pomocí tohoto volitelného rozšíření lze mlýn během stavby snadno vybavit elektricky poháněným vodním kolem. Bez motoru jej lze kombinovat s výrobkem č. 58 200


Unser beliebtes Modell der holzschindelgedeckten in historischer Architektur wurde fu den Einbau des Artikel 58 200 Motor neu u Mit Hilfe dieser optionalen Erweiterung kann w des Baus der Mu diese unkompliziert mit einem elektrisch angetriebenen Wasserrad ausgestattet werden. Funktionsmodell ohne Motor - kann mit Artikel 58 200 Motor kombiniert werden.
168 x 110 x 100 mm


Our well-known model of the architecturally historical wood-shingled oil mill has been redesigned for the installation of a motor (No. 58 200). Installing this optional extra while assembling the mill makes it child s play to fit an electrically driven waterwheel. Motor not included - can be combined with No. 58 200.
168 x 110 x 100 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Hospodářské budovy
? Měřítko: TT
? Výrobce: Auhagen
? Typ stavebnice: plast barvený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce    Odkaz na letáky a katalogy  

Novinky 2020,
PDF - 5MB
Katalog KOMPLET 
on-line  
KATALOG VOZIDLA
on-line
Všechny katalogy
Auhagen
Tipy ke stavbě  VIDEO ukázky
AUHAGEN


Facebook

Auhagen je německý výrobce. Většina výrobků je z plastu. Firma převzala vzory staveb po VERO.

Rozmanitost a pozornost věnovaná detailům pro modeláře

Kvalita, originalita, tradice - to je to, co Auhagen představuje již od roku 1952.
Nadšencům do modelářství nabízíme detailní stavebnice, modely vozidel a široký sortiment materiálu pro vybavení a úpravu krajiny ve jmenovitých velikostech H0, TT a N. Všechny stavebnice obsahují podrobný stavební návod a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Filigránské drobné díly, například zábradlí, jsou součástí robustního laserem vyřezávaného kartonu. Je třeba zdůraznit, že Auhagen je jediným výrobcem, který nabízí kompletní sortiment pro TT. Články označené H0/TT jsou vhodné pro obě jmenovité velikosti, pro H0 především jako modely pozadí.

"Modulární systém" ve jmenovité velikosti H0, který je v Evropě jedinečný, pochází rovněž od společnosti Auhagen. Díky němu lze základní modely tohoto systému libovolně měnit nebo realizovat vlastní projekty. Různá krajinná pozadí k nalepení a fotorealistické polopostavy z kartonu poskytují dokonalé dotvoření pozadí. Scénu přirozeně oživí rozsáhlý výběr listnatých a jehličnatých stromů, keřů, živých plotů, rozptylového materiálu a travních vláken.

Přehled v sekci: STAVBY - Průmysl - modulární systém

Seznam všech letáků AUHAGEN

Pomůcky pro plánování příslušenství modelové železnice Auhagen vám nabízejí mnoho návrhů a tipů pro vše, co se týká modulárního systému Auhagen. Včetně podrobného popisu všech základních modelů a jednotlivých položek v modulárním systému (H0). Prohlédněte si plánovací pomůcky online jako PDF.