H0 - Nádraží Krakow / Auhagen 11381

Kód: 11381AU
Značka: Auhagen
1 519 Kč
Dodání do 7-30 dnů
Možnosti doručení
plastová stavebnice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako předloha pro tento okouzlující model posloužila nádražní budova "Krakow am See" na trati Güstrow-Plau-Pritzwalk. Nádražní budova má typické pruské architektonické prvky, jako např.
cihly jako levný stavební materiál a střídmá výzdoba pouze vyvýšeným zdivem. Model je navržen tak, aby představoval dvě různá období. První
varianta zobrazuje přístavbu v dřevěné konstrukci - stav výstavby kolem roku 1900 epocha I. V průběhu let byla budova přestavěna a rozšířena. Dnes zde najdeme masivní přístavbu s moderními okny - z epochy III.
Obě přístavby jsou uzavřené. Sami se rozhodněte, kterou z nich chcete využít. Zvláštní důraz byl kladen na originalitu zdiva. Láskyplné detaily, jako jsou hodiny a lampy, dělají z různých
různé epochy ožívají.
Bez podesty.
U kolejí se zátěží kompenzujte výšku podchodem.
Původní model
265 x 135 x 135 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Nádražní budovy
? Měřítko: H0
? rozměr mm: 265 x 135 x 135 mm
? Výrobce: Auhagen
? Typ stavebnice: plast barvený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce    Odkaz na letáky a katalogy  

Novinky 2020,
PDF - 5MB
Katalog KOMPLET 
on-line  
KATALOG VOZIDLA
on-line
Všechny katalogy
Auhagen
Tipy ke stavbě  VIDEO ukázky
AUHAGEN


Facebook

Auhagen je německý výrobce. Většina výrobků je z plastu. Firma převzala vzory staveb po VERO.

Rozmanitost a pozornost věnovaná detailům pro modeláře

Kvalita, originalita, tradice - to je to, co Auhagen představuje již od roku 1952.
Nadšencům do modelářství nabízíme detailní stavebnice, modely vozidel a široký sortiment materiálu pro vybavení a úpravu krajiny ve jmenovitých velikostech H0, TT a N. Všechny stavebnice obsahují podrobný stavební návod a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Filigránské drobné díly, například zábradlí, jsou součástí robustního laserem vyřezávaného kartonu. Je třeba zdůraznit, že Auhagen je jediným výrobcem, který nabízí kompletní sortiment pro TT. Články označené H0/TT jsou vhodné pro obě jmenovité velikosti, pro H0 především jako modely pozadí.

"Modulární systém" ve jmenovité velikosti H0, který je v Evropě jedinečný, pochází rovněž od společnosti Auhagen. Díky němu lze základní modely tohoto systému libovolně měnit nebo realizovat vlastní projekty. Různá krajinná pozadí k nalepení a fotorealistické polopostavy z kartonu poskytují dokonalé dotvoření pozadí. Scénu přirozeně oživí rozsáhlý výběr listnatých a jehličnatých stromů, keřů, živých plotů, rozptylového materiálu a travních vláken.

Přehled v sekci: STAVBY - Průmysl - modulární systém

Seznam všech letáků AUHAGEN

Pomůcky pro plánování příslušenství modelové železnice Auhagen vám nabízejí mnoho návrhů a tipů pro vše, co se týká modulárního systému Auhagen. Včetně podrobného popisu všech základních modelů a jednotlivých položek v modulárním systému (H0). Prohlédněte si plánovací pomůcky online jako PDF.