Podloží UNI tl. 2mm, 10ks archů 215x315mm/ Igra model 905004
Kód: 905004Detailní popis produktu
Rozměry: tl. 2mm, 10ks archů o rozměrech 215x315mm
Materiál: PE pěna se samolepem
k modelové železnici, poslední kusy u výrobce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podloží a posypy |
|---|---|
| EAN: | 8594170448387 |
| ? Výrobce: | IGRA MODEL |
| ? Sklad u výrobce: | není skladem 22.9.2026 |
Česko, Slovensko
Výprodej
Podloží UNI tl. 3mm, 10ks archů 215x315 mm / Igra model 905003
Čeká se na další sérii
419 Kč
PE pěna se samolepem
Česko, Slovensko
Výprodej
Podloží UN tl. 5mm, 9ks archů 215x290 mm / Igra model 905002
Čeká se na další sérii
469 Kč
PE pěna se samolepem
H0 - Štěrk středně hnědý, hrubý 230g / Busch 7064
Dodání do 10-30 dnů
50 Kč
pod koleje k modelové železnici
N/Z - PROFI kolejový štěrk, hnědý 250g / NOCH 09181
Skladem
(5 ks)
69 Kč
Měrná cena:
27,60 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
N - Podloží pod koleje z korku pro koleje / Auhagen 44563
Dodání do 10-30 dnů
368 Kč
k modelové železnici
H0/TT/N - Štěrková směs, černá/šedá, 230g / Busch 7124
Dodání do 10-30 dnů
50 Kč
pod koleje k modelové železnici
Rampa bez svahu, stoupání 8%, délka 115 cm, výška 8 cm / NOCH 99358
Dodání do 10-30 dnů
599 Kč
ohebný materiál, lze tvarovat
H0/TT - Žulový štěrk šedý 600g, 0,5-1 mm / Auhagen 61829
Skladem
(4 ks)
269 Kč
Měrná cena:
44,83 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
H0/TT - Kolejový štěrk PROFI rula, červenohnědý, 250g, hrubost 0,5-1 mm / Noch 09367
Skladem
(19 ks)
69 Kč
Měrná cena:
27,60 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
H0 - Rampa bez svahu, stoupání 7 %, 60 cm, výška 4 cm / NOCH 99360
Dodání do 10-30 dnů
299 Kč
k modelové železnici
H0 - Korkové podloží, 3 mm, 18 kusů / Noch 50412
Skladem
(2 ks)
1 059 Kč
k modelové železnici
H0/TT/N - Červeno hnědý štěrk, 230g / Busch 7065
Dodání do 10-30 dnů
57 Kč
k modelové železnici
H0 - Podklad pro obloukové výhybky 671_672, Easy-Track / NOCH 53881
Dodání do 10-30 dnů
469 Kč
pro výhybku
H0 - Štěrkové kolejové lože, 2,4 m x 4 mm, speciální korek s pryží / Busch 7501
Čeká se na další sérii
326 Kč
pod koleje k modelové železnici
H0 - Easy-Track Spodní konce pilířů 7,25 mm / NOCH 53902
Dodání do 10-30 dnů
109 Kč
10 kusů
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Adresa: Igra Model s. r. o., Barevná 258, 671 81 Nový Šaldorf, Česká republika
Email: info@igramodel.cz
Odkaz na výrobce Odkaz na letáky a katalogy Katalog Novinky 2019 on-line
