Travní trsy, polní kvítí / NOCH 07034

Kód: 07034NO
Značka: NOCH
145 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavte realistické akcenty v modelové krajině!

Travní trsy v délce 6mm v zelené barvě!

Trávníkové trsy jsou optimální pro realistické ztvárnění venkovských cest, lesních okrajů, luk a mnoha dalších míst. Lze je proto flexibilně použít a snadno začlenit do krajiny.
Sady Grass Tufts Mini jsou také ideální pro menší stavební projekty. Můžete tak proměnit fádní pás zeleně v atraktivní venkovskou scénu s realistickým polem.

Mini sada Travní chomáče „Field Plants“ pro kreativní tvorbu, dekoraci a kutily. Ideální také pro zdobení minizahrádek, miniatur krajin, modelů Betlémů a tvorby architektonických modelů. Sada se skládá ze 42 trsů trávy v různých odstínech zelené. Každý trs je vysoký 6 mm. Výrobek je dodáván v blistrovém balení, ze kterého lze trsy jednoduše jednotlivě vyjmout pinzetou a přilepit k podkladu kapkou horkého lepidla, Grass Glue nebo Temporary Glue. Ideální, když chcete vytvořit speciální DIY projekt a zkrášlit dekoraci. Ideální také pro mini zahradničení v květináči!

Doplňkové parametry

Kategorie: NOCH
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: NOCH
? Sklad u výrobce: skladem 29.4.24
CN: 95030030
ean: 4007246070343

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu