Divoká tráva - tmavě zelená BOX 100g statická, 6 mm, dóza / NOCH 07094

Kód: 07094NO
Značka: NOCH
325 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Divoké trávy rostou v přírodě jako písek na moři.

Noch"WildGrass, dark green" je ideální pro ztvárnění realistických divokých luk v krajině. Ať už na louce u farmáře, kde se pasou krávy, nebo vysoko v horách na vysokohorské pastvině - divoká tráva se vyskytuje na nejrůznějších místech krajiny. S tmavě zelenou divokou trávou od společnosti NOCH lze ještě detailněji navrhovat realistické scény a vytvářet divoké louky. Divoké trávy NOCH jsou ideální pro navrhování vysokých luk, polí, pobřežních ploch a náspů. Neměly by chybět v žádné modelové krajině.

Kdo by tuto situaci neznal? Převržené tašky, rozsypaný materiál... Stručně řečeno: na stole je nepořádek.
Nová řada NOCH "Flocking in Tubs" tomu učiní přítrž. Nejdůležitější výrobky NOCH Flock jsou nyní baleny v praktických vaničkách.
Ty jsou dobře skladovatelné, opět uzavíratelné a průhledné, takže máte vždy přehled o zásobách vločkovaného materiálu. 

Poznámka: Na 1 m² trávy je zapotřebí přibližně 300 g divoké trávy a přibližně 500 g travního lepidla.

Balení: 6mm, 100g

    

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávy a posypy
? Měřítko: TT, H0
? Výrobce: NOCH
? Sklad u výrobce: skladem 20.3.23
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu