Nová prodejna v Holešově, Novosady 1382 má již otevřeno. Do konce září jsme ve Fryštáku jen odpoledne od 13 do 16h.

Tavní posyp - horská louka BOX / NOCH 08371

Kód: 08371NO
Značka: NOCH
145 Kč
Prodej ukončen
Možnosti doručení
praktický kýblík

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný návrh krajiny!

Náš oblíbený, obzvláště jemně zpracovaný materiál NOCH Scatter nabízí řadu možností pro realistické navrhování a zdobení modelových krajin a dioramat do nejmenších detailů. Každý jednotlivý odstín je jemně vyladěn z moudré škály barev. Můžete tak hned použít "čistý" odstín podle svého výběru, ale také můžete různé odstíny míchat a vytvořit si tak "speciální odstín" jedinečný pro váš maket.

Poznámka: Na 1 m2 plochy je potřeba cca 100 g posypového materiálu a cca 500 g lepidla na trávu. Mnoho Scatter Materials je k dispozici ve třech různých velikostech balení (42 g a 150 g v sáčku a 200 g v nádobě).

ukázka aplikace: VIDEO, ukázka posypu a lepení: VIDEO

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávy a posypy
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: NOCH
? Sklad u výrobce: skladem 17.7.23
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu