Molitanové vločky - světle hnědá / NOCH 07223

Kód: 07223NO
Výprodej
Značka: NOCH
105 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Realistický design krajiny!


PROFI "Flock" je speciální, jemně mletý vločkový materiál v různých přírodních barvách. Výrobek je ideální pro flokování přírodních stromů i pro navrhování realistických půdních krytů a luk.
Se světle hnědými vločkami  vytvoříte detailní krajinu a zároveň zajistíte realistický vzhled svého modelového kolejiště. Vločky jsou  k dispozici v uzavíratelném sáčku a některé také v praktické vaničce.

Vločky v hnědých tónech, které se hodí na všechny typy kolejiště: H0, TT, N. 

Odkaz na produkt:  https://www.noch.com/flock/07223/

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávy a posypy
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: NOCH
? Sklad u výrobce: skladem 29.4.24
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu