Základní sada - Sněhové vločky / NOCH 07065

Kód: 07065NO
Značka: NOCH
279 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení

sníh k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Malá sněhová vločka, malá bílá sukýnka..."

Když se na konci roku vzduchem roztančí první sněhové vločky, rozzáří se nejen dětské oči! Zima musí být bílá, to k ní v našich zeměpisných šířkách prostě patří. S výrobky se zimní tematikou nyní můžete tyto krásné krajiny přenést na své modelové plány.
Ve "Start Set Snowflakes" najdete vše, co potřebujete pro rychlý začátek zimní krajinářské tvorby. S touto sadou snadno vytvoříte sametovou sněhovou pokrývku, která vypadá jako čerstvě napadaný prachový sníh. Vaše zimní krajina se tak rozhodně stane něčím výjimečným.

Aplikace: aplikace je velmi jednoduchá.  Povrch potřeme sněhovým lepidlem, potom asi do poloviny naplníme elektrostatickou nádobu sněhovými vločkami, protřepeme aby se posyp elektrostaticky nabil a pak jen stisky nádoby aplikujeme vločky do sněhového lepidla. Výsledkem je kouzelná, sametově sněhová pokrývka, která se chová jako čerstvě napadaný sníh!

Obsah: Sada obsahuje 25 g sněhových vloček, 50 g sněhového lepidla, 1 krabičku na pipety. Pokyny na zadní straně obalu.

Novinka 2013!!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZIMA A VÁNOCE NA KOLEJIŠTI
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: NOCH
? Sklad u výrobce: skladem 11.4.2024
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu