Sněhové vločky, 75 g / NOCH 08760

Kód: 08760NO
Značka: NOCH
195 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení

sníh k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní novinka od firmy Noch. Sněhové vločky jsou speciální vlákna s délkou 1 mm, s nimiž můžete vytvořit fascinující zimní krajiny. Pokryjte povrch, který chcete zasněžit speciálním lepidlem (NO 61138) a aplikujte vločky na tuto vrstvu buď Gras-Masterem (NO 60135) nebo nádobkou na statickou trávu (NO 08100). Výsledný efekt je ohromující - magicky sametová, lesknoucí se sněhová pokrývka, která vypadá jako čerstvě napadaný prašan. Na vrstvu lepidla můžeme ještě aplikovat sněhovou pastu (NO 08752).

K aplikaci sněhových vloček můžeme také použít speciální lepidla na statickou trávu (61130 nebo 61131) nicméně sněhovým lepidlem si ušetříme práci s barvením povrchu, neboť po vyschnutí sněhového lepidla zůstává povrch bílý.

Balení: 75 ml

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZIMA A VÁNOCE NA KOLEJIŠTI
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: NOCH
? Sklad u výrobce: skladem 15.7.2024
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu