H0/TT - Levandule / NOCH 07136

Kód: 07136NO
Značka: NOCH
275 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pořiďte si levandulová pole pro svůj železniční model!
Levandule s rafinovanými fialovými špičkami!

S trsy trávy a travními proužky můžete realisticky vyzdobit louky, náspy, okraje lesů a mnoho dalších scén ve vaší modelové krajině. Záhony se hodí na pozemky nebo do parků. Zejména kvetoucí trsy trávy oživí jakoukoli vegetaci a zajistí letní vzhled. Koho by při pohledu na rozlehlá levandulová pole okamžitě nepřepadla prázdninová nálada?
Trávníkové trsy si vždy najdou své místo a zajistí, že vegetace bude vypadat jako živá. Navíc jsou mimořádně flexibilní a velmi snadno se používají. Elektrostaticky flokovaná "Lavender" se skládá z 18 pružných proužků a 18 trsů a lze ji snadno nalepit.

 Travní dekorace se zeleno-modrými tóny, která se hodí na kolejiště typu: H0, TT. 

Odkaz na produkt: https://www.noch.com/lavender/07136/

Doplňkové parametry

Kategorie: Foliáže jiní výrobci
? Měřítko: TT, H0
? Výrobce: NOCH
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu