H0 - Otevřený vůz Eas,šedý ČD Cargo 029-7, ep. VI / Albert-Modell 595022
Kód: 595022AMSouvisející produkty
H0/TT - Kolejový štěrk PROFI žula, šedý, 250g, hrubost 0,5-1 mm / Noch 09363
Dodání do 10-30 dnů
67 Kč
Měrná cena:
26,80 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
Štěrk šedý 300g vhodný k ROCO Line / ROCO 42652
Dodání do 4-7 dnů
169 Kč
modelová železnice
H0/TT - Žulový štěrk šedý 600g, 0,5-1 mm / Auhagen 61829
Skladem
(4 ks)
269 Kč
Měrná cena:
44,83 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
H0/TT - Žulový štěrk béžově hnědý 600g, 0,5-1 mm / Auhagen 61830
Dodání do 10-30 dnů
269 Kč
Měrná cena:
44,83 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
Detailní popis produktu
Novinka 2024, model v měřítku H0 1:87
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené vozy |
|---|---|
| EAN: | 595022 |
| ? Měřítko: | H0 |
| ? Žel. správa: | ČD Cargo |
| ? Epocha: | VI |
| Edice: | Limitovaná série |
| ? Rozměr mm: | 162 |
| Stát: | Maďarsko |
| ? Výrobce: | Albert-Modell |
| V prodeji od: | Novinka 2024, 3Q/2024 |
| Položka byla vyprodána… | |
H0 - Set 2 otevřených nákladních vozů Eaos DB Schenker Rail Polska VI Ep. VI / PIKO 58280
Dodání do 20-35 dnů
2 199 Kč
Novinka 2024
H0 - Vysokostěnný nákladní vůz Eaos FS Ep. V / PIKO 58492
Dodání do 20-35 dnů
989 Kč
Novinka 2023
H0 - 2-dílný set nákladních vozů 401Ka PKP Ep. VI / PIKO 58271
Dodání do 20-35 dnů
2 349 Kč
Novinka 2023
H0 - Otevřený vůz PJ Køge-Ringstet Banen (DK), Ep. III / TILLIG 76788
Čeká se na další sérii
745 Kč
NOVINKA 2021 únor (Februar)
Novinka
H0 - 3-dílný set otevřených vozů ÖBB / ROCO 6600250
Dodání do 4-7 dnů
2 158 Kč
Novinka 2026
H0 - Otevřený nákladní vůz Omk, K.Bay.Sts.B. / TILLIG 77051
Dodání do 4-7 dnů
733 Kč
Podzimní novinka 2024
Novinka
H0 - 2-dílná sada otevřených vozů SNCF / ROCO 6600251
Dodání do 4-7 dnů
1 678 Kč
Novinka 2026
H0 - Set dvou otevřených nákladních vozů Eaos, ÖBB ep.V / PIKO 58289
Dodání do 20-35 dnů
1 889 Kč
Novinka 2024
H0 - Sada 2 otevřených nákladních vozů 401zk PKP Ep. VI / PIKO 58272
Dodání do 20-35 dnů
2 259 Kč
Novinka 2023
H0 - set 2 otevřených vozů Eas FS V s nákladem písku / PIKO 58238
Dodání do 20-35 dnů
2 199 Kč
Novinka 2022
H0 - Otevřený, nákladní vůz, DB / PIKO 57702
Dodání do 20-35 dnů
319 Kč
k modelové železnici
H0 - Set dvou otevřených nákladních vozů Eaos, ložené uhlím ep.V / PIKO 58287
Dodání do 20-35 dnů
2 199 Kč
Novinka 2024
Novinka
H0 - Otevřený vůz Eaos PL-PBC "POZBRUK CONNECT", červený, ep.VI / Albert-modell 538001
Bude vyrobeno
1 064 Kč
Novinka 2026
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Odkaz na výrobce Odkaz na letáky a katalogy
Výrobce nákladních vozů velikosti H0 z Maďarska. Vozy jsou vyráběny jednorázově v omezeném množství. Čeká se na vyrobení a pak jsou rychle vyprodány!
Albert Modell Kft., Felvideki utca 8. 2 em. 9. HU -2900 Komarom
E-Mail: info.albertmodell@gmail.com

