H0 - plošinový vůz CZ-CD ep. VI. Res, zeleno/černý / Albert-Modell 399008
Kód: 399008AMSouvisející produkty
H0/TT - Kolejový štěrk PROFI žula, šedý, 250g, hrubost 0,5-1 mm / Noch 09363
Dodání do 10-30 dnů
67 Kč
Měrná cena:
26,80 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
Štěrk šedý 300g vhodný k ROCO Line / ROCO 42652
Dodání do 4-7 dnů
169 Kč
modelová železnice
H0/TT - Žulový štěrk šedý 600g, 0,5-1 mm / Auhagen 61829
Skladem
(4 ks)
269 Kč
Měrná cena:
44,83 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
H0/TT - Žulový štěrk béžově hnědý 600g, 0,5-1 mm / Auhagen 61830
Dodání do 10-30 dnů
269 Kč
Měrná cena:
44,83 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
Detailní popis produktu
Novinka 2024, Model v měřítku H0 1:87
Zde celá nabídka nákladních vozů firmy ALBERT MODEL
* pokud zvolíte platbu převodem, dostanete od nás fakturu k úhradě až bude model vyroben před expedicí k zákazníkům
* pokud chcete mít informace o změně ceny nebo o naskladnění, aktivujte si tlačítko HLÍDAT pod cenou
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plošinové a kontejnerové vozy |
|---|---|
| ? Měřítko: | H0 |
| ? Žel. správa: | ČD |
| ? Epocha: | VI |
| Edice: | Limitovaná série |
| Stát: | Česko |
| ? Výrobce: | Albert-Modell |
| V prodeji od: | Novinka 2025 |
| Položka byla vyprodána… | |
Česko, Slovensko
H0 - plošinový vůz CZ-CD ep. VI. Res, zeleno/černý / Albert-Modell 399007
Dostupnost na dotaz
H0 - Kontejnerový vůz, DB Cargo / PIKO 57700
Dodání do 20-35 dnů
749 Kč
k modelové železnici
Novinka
H0 - Plošinový vůz Rs DB / ROCO 6600188
Dodání do 4-7 dnů
1 049 Kč
NOVINKA 2025
Novinka
H0 - Dvojitý plošinový vůz Sdggmrs 744 Potsdam Railway Company (EGP), ep. VI / TILLIG 77082
Bude vyrobeno
2 864 Kč
Novinka 2026
H0 - Plošinový vůz Roos-t642 na přepravu dřeva "RSBG", Ep. VI / PIKO 24610
Čeká se na další sérii
1 590 Kč
Novinka 2024
H0 - Nízkostěnný vůz Rmms 33, DB / PIKO 58741
Dodání do 20-35 dnů
329 Kč
k modelové železnici
H0 - Plošinový vůz Rmms 662 s nákladem, DB AG / TILLIG 77062
Dodání do 4-7 dnů
1 535 Kč
Novinka 2024
H0 - Kontejnerový vůz Lgs 579 "Deutrans" DR / Piko 57747
Dodání do 20-35 dnů
829 Kč
k modelové železnici
H0 - Klanicový vůz ex Ulm DSB Ep.III / PIKO 54459
Dodání do 20-35 dnů
869 Kč
Novinka 2021
H0 - 2-dílný set plošinových vozů Shimmns s kontejnery "Wascosa Arcelor Mittal" Ep. VI / PIKO 24605
Dodání do 20-35 dnů
2 499 Kč
Novinka 2024
Novinka
H0 - Kontejnerový vůz DR Lgkks 4444, naložený dvěma 20' kontejnery, ep. IV / TILLIG 77088
Dodání do 4-7 dnů
1 138 Kč
Novinka 2026
H0 - Plošinový vůz ložený kontejnerem GTS 1x40' FS, Ep.V / PIKO 27700
Poslední kusy k objednání
819 Kč
Novinka 2023
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Odkaz na výrobce Odkaz na letáky a katalogy
Výrobce nákladních vozů velikosti H0 z Maďarska. Vozy jsou vyráběny jednorázově v omezeném množství. Čeká se na vyrobení a pak jsou rychle vyprodány!
Albert Modell Kft., Felvideki utca 8. 2 em. 9. HU -2900 Komarom
E-Mail: info.albertmodell@gmail.com

