TT - přídavný dřevěný pražec 24x
Kód: SL1208Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podloží a posypy |
|---|---|
| EAN: | 5050881068373 |
| ? Měřítko: | TT |
| ? Výrobce: | PECO |
Korkové podloží - plocha 500 x 150 x 3 mm / NOCH 50416
Skladem
(1 ks)
249 Kč
k modelové železnici
H0/TT - Žulový štěrk šedý 600g, 0,5-1 mm / Auhagen 61829
Skladem
(4 ks)
269 Kč
Měrná cena:
44,83 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
Štěrkový koberec hnědy 75 x 100 cm / Auhagen 75218
Dodání do 10-30 dnů
267 Kč
pod koleje k modelové železnici
N/Z - Štěrková velmi jemná směs vícebarevná 230 g / Busch 7125
Dodání do 10-30 dnů
50 Kč
pod koleje k modelové železnici
H0 - Rampa bez svahu, stoupání 7 %, 60 cm, výška 4 cm / NOCH 99360
Dodání do 10-30 dnů
299 Kč
k modelové železnici
H0 - Korkové podloží, 3 mm, 18 kusů / Noch 50412
Skladem
(2 ks)
1 059 Kč
k modelové železnici
H0 - Easy-Track Spodní konce pilířů 4 mm / NOCH 53901
Dodání do 10-30 dnů
109 Kč
10 kusů
N/Z - Kolejový štěrk PROFI vápenec, béžovo hnědý, 250g / Noch 09161
Dodání do 10-30 dnů
69 Kč
Měrná cena:
27,60 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
N/Z - PROFI kolejový štěrk, hnědý 250g / NOCH 09181
Skladem
(5 ks)
69 Kč
Měrná cena:
27,60 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
H0 - rozšíření pěnového podloží / Auhagen 41197
Dodání do 10-30 dnů
472 Kč
Novinka 2021
N/Z - Kolejový štěrk PROFI rula, červenohnědý, 250g / Noch 09167
Skladem
(10 ks)
65 Kč
Měrná cena:
26 Kč / 100 g
pod koleje k modelové železnici
N - Podloží pod koleje z korku pro koleje / Auhagen 44563
Dodání do 10-30 dnů
368 Kč
k modelové železnici
TT - Korkové podloží, 50 cm, 3 mm, 18 kusů / Noch 50462
Dodání do 10-30 dnů
1 059 Kč
celkem 9 m
H0 - Podklad pro obloukové výhybky 671_672, Easy-Track / NOCH 53881
Dodání do 10-30 dnů
469 Kč
pro výhybku
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Weinert Modellbau, Mittelwendung 7, DE -28844 Weyhe
E-Mail: info@weinert-modellbau.de
E-Mail: info@weinert-modellbau.de
Aktualizace ceníku 22.9.2026
Odkaz na výrobce Odkaz na letáky a katalogy
