Prach - pod 0,25 mm - hnědý světlý / Polák model 5350
Kód: 5350PODetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štěrky |
|---|---|
| EAN: | 8595191053505 |
| ? Měřítko: | N, TT, H0 |
| ? Výrobce: | Polák model |
| ? Sklad u výrobce: | vyprodáno |
| Položka byla vyprodána… | |
Štěrk světlý 500 g, vhodný pro šedý STYROSTONE / Tillig 86407
Dodání do 4-7 dnů
310 Kč
STYROSTONE hell
Přírodní hrubá skalní suť 250g / NOCH 09226
Skladem
(2 ks)
62 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 g
hrubší kameny
H0 - Kolejový štěrk, světlý 500g / Tillig 86607
Skladem
(7 ks)
339 Kč
k modelové železnici
Přírodní valounky Wettersteingeröll 250g / NOCH 09214
Skladem
(3 ks)
62 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 g
přírodní kamínky
černé uhlí, 650 g , imitace do vozů atd. / FALLER 170301
Dodání do 10-30 dnů
390 Kč
vyprodáno
Labský pískovec, drť kameniva 250g / NOCH 09216
Dodání do 10-30 dnů
58 Kč
Měrná cena:
23,20 Kč / 100 g
větší balení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Polák model s.r.o.
Černuc čp. 89, 273 23 Černuc
Česká republika
Email: shop@polakmodel.com
