TT - štěrk vápenec šedohnědý, 200g / Polák Model 5362
Kód: 5362POSouvisející produkty
Lepidlo na zeminu a štěrk, 125 ml / 130 g. / Busch 7593
Dodání do 10-30 dnů
161 Kč
k modelové železnici
Detailní popis produktu
hrubost zrnek: 0,44 - 0,63 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Štěrky |
|---|---|
| EAN: | 8595191053628 |
| ? Měřítko: | TT |
| ? Výrobce: | Polák model |
| ? Podloží: | štěrk. podloží hnědé |
| Balení: | v sáčku |
| ? Sklad u výrobce: | vyprodáno |
| Položka byla vyprodána… | |
Labský pískovec, drť kameniva 250g / NOCH 09216
Dodání do 10-30 dnů
58 Kč
Měrná cena:
23,20 Kč / 100 g
větší balení
Kamenná suť PROFI, zrnitost 1-2 mm, 80 g / Noch 09228
Skladem
(1 ks)
64 Kč
Měrná cena:
80 Kč / 100 g
kamínky 1 - 2 mm
Prach na posyp, do červena, 240g / FALLER 170818
Dodání do 10-30 dnů
194 Kč
Novinka 2020
H0 - Štěrk PREMIUM - tmavě šedý 650g, 0,5 - 1 mm / Faller 171695
Čeká se na další sérii
230 Kč
pod koleje k modelové železnici
Přírodní valounky Wettersteingeröll 250g / NOCH 09214
Skladem
(3 ks)
62 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 g
přírodní kamínky
Světlý modelový štěrk, písek / NOCH 09237
Skladem
(2 ks)
62 Kč
Měrná cena:
24,80 Kč / 100 g
na modelové pláže, cesty
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Polák model s.r.o.
Černuc čp. 89, 273 23 Černuc
Česká republika
Email: shop@polakmodel.com
