H0 - Sýpka / Auhagen 11446

Kód: 11446AU
Značka: Auhagen
1 010 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
plastová stavebnice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka 7/2016 

Tato sýpka Obermühle (horního mlýna) v Olbernhau v Krušných horách byla v provozu do začátku 90. let. Díky kombinaci oceli a cihel vznikl atraktivní stavební objekt. Tabulky s obecným textem přiloženy. Korba na sypký materiál k vyprázdnění samovykládacího vagonu s normálním rozchodem může být postavena jako otevřená nebo zavřená. Korečkový dopravník se přesně podobá předloze. Lze zobrazit nakládání na nákladní automobil nebo úzkorozchodný vagon, popř. vagon úzkokolejné železnice. Vhodné nízkoboké atrapy vagonů na sypký materiál nabízíme pod číslem našeho výrobku 41 709. Páčky, žebříky a zábradlí jsou vyrobeny ze stabilního kartonu technologií lasercut. K tomu účelu se podívejte na naše tipy na adrese www. auhagen.de. Díky pohyblivým trubkám plnicího záření s možností zkrácení může být výška průjezdu změněna až na 32 mm. U kolejnic s ložem vyrovnejte výšku železničním spodkem.

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nákladní prostory a skladiště
? Měřítko: H0
? rozměr mm: 120 x 120 x 180 mm
? Výrobce: Auhagen
? Typ stavebnice: plast barvený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce    Odkaz na letáky a katalogy  

Novinky 2020,
PDF - 5MB
Katalog KOMPLET 
on-line  
KATALOG VOZIDLA
on-line
Všechny katalogy
Auhagen
Tipy ke stavbě  VIDEO ukázky
AUHAGEN


Facebook

Auhagen je německý výrobce. Většina výrobků je z plastu. Firma převzala vzory staveb po VERO.

Rozmanitost a pozornost věnovaná detailům pro modeláře

Kvalita, originalita, tradice - to je to, co Auhagen představuje již od roku 1952.
Nadšencům do modelářství nabízíme detailní stavebnice, modely vozidel a široký sortiment materiálu pro vybavení a úpravu krajiny ve jmenovitých velikostech H0, TT a N. Všechny stavebnice obsahují podrobný stavební návod a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Filigránské drobné díly, například zábradlí, jsou součástí robustního laserem vyřezávaného kartonu. Je třeba zdůraznit, že Auhagen je jediným výrobcem, který nabízí kompletní sortiment pro TT. Články označené H0/TT jsou vhodné pro obě jmenovité velikosti, pro H0 především jako modely pozadí.

"Modulární systém" ve jmenovité velikosti H0, který je v Evropě jedinečný, pochází rovněž od společnosti Auhagen. Díky němu lze základní modely tohoto systému libovolně měnit nebo realizovat vlastní projekty. Různá krajinná pozadí k nalepení a fotorealistické polopostavy z kartonu poskytují dokonalé dotvoření pozadí. Scénu přirozeně oživí rozsáhlý výběr listnatých a jehličnatých stromů, keřů, živých plotů, rozptylového materiálu a travních vláken.

Přehled v sekci: STAVBY - Průmysl - modulární systém

Seznam všech letáků AUHAGEN

Pomůcky pro plánování příslušenství modelové železnice Auhagen vám nabízejí mnoho návrhů a tipů pro vše, co se týká modulárního systému Auhagen. Včetně podrobného popisu všech základních modelů a jednotlivých položek v modulárním systému (H0). Prohlédněte si plánovací pomůcky online jako PDF.