TT - Doplňky k nakládacímu prostoru / Auhagen 13317

Kód: 13317AU
Značka: Auhagen
580 Kč
Dodání do 7-30 dnů
Možnosti doručení
k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato třídílná sada je obohacením pro váš plán nebo dioráma. Pásový dopravník se používal na nakládací cestě v oblasti železniční stanice, ve venkovských obchodních zařízeních nebo v oblasti
zemědělské výrobě pro nakládku a vykládku sypkého zboží. Je vhodný také pro nakládku na ploché vagony. Nastavitelná výška v rozmezí 21 až 52 mm.
86 x 18 x 15 mm
Silniční váha má jámu krytou dřevěnými prkny. Nákladní automobily, přívěsy a vozíky musely před vykládkou a po ní najet nahoru. Rozdíl v hmotnosti se používal k výpočtu množství sypkého materiálu.
63 x 33 x 15 mm
Pojízdná nakládací rampa se používala především k nakládání běžného nákladu do krytých nákladních vozů nebo hospodářských zvířat do vozů pro přepravu zvířat. Výška nastavitelná do 20 mm.
50 x 11 x 13 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Nákladní prostory a skladiště
? Měřítko: TT
? Výrobce: Auhagen
? Typ stavebnice: plast barvený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce    Odkaz na letáky a katalogy  

Novinky 2020,
PDF - 5MB
Katalog KOMPLET 
on-line  
KATALOG VOZIDLA
on-line
Všechny katalogy
Auhagen
Tipy ke stavbě  VIDEO ukázky
AUHAGEN


Facebook

Auhagen je německý výrobce. Většina výrobků je z plastu. Firma převzala vzory staveb po VERO.

Rozmanitost a pozornost věnovaná detailům pro modeláře

Kvalita, originalita, tradice - to je to, co Auhagen představuje již od roku 1952.
Nadšencům do modelářství nabízíme detailní stavebnice, modely vozidel a široký sortiment materiálu pro vybavení a úpravu krajiny ve jmenovitých velikostech H0, TT a N. Všechny stavebnice obsahují podrobný stavební návod a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Filigránské drobné díly, například zábradlí, jsou součástí robustního laserem vyřezávaného kartonu. Je třeba zdůraznit, že Auhagen je jediným výrobcem, který nabízí kompletní sortiment pro TT. Články označené H0/TT jsou vhodné pro obě jmenovité velikosti, pro H0 především jako modely pozadí.

"Modulární systém" ve jmenovité velikosti H0, který je v Evropě jedinečný, pochází rovněž od společnosti Auhagen. Díky němu lze základní modely tohoto systému libovolně měnit nebo realizovat vlastní projekty. Různá krajinná pozadí k nalepení a fotorealistické polopostavy z kartonu poskytují dokonalé dotvoření pozadí. Scénu přirozeně oživí rozsáhlý výběr listnatých a jehličnatých stromů, keřů, živých plotů, rozptylového materiálu a travních vláken.

Přehled v sekci: STAVBY - Průmysl - modulární systém

Seznam všech letáků AUHAGEN

Pomůcky pro plánování příslušenství modelové železnice Auhagen vám nabízejí mnoho návrhů a tipů pro vše, co se týká modulárního systému Auhagen. Včetně podrobného popisu všech základních modelů a jednotlivých položek v modulárním systému (H0). Prohlédněte si plánovací pomůcky online jako PDF.