H0 - Kostel, stavebnice / Auhagen 11405

Kód: 11405AU
Značka: Auhagen
1 130 Kč
Dodání do 10-30 dnů
Možnosti doručení
plastová stavebnice

Detailní informace

Detailní popis produktu

S tímto venkovským kostelíkem se setkáme na četných místech Německa či Evropy. Skvěle obohatí naši řadu modelů severoněmeckého nebo pruského typu. Skutečný kostel, postavený v roce 1889, stojí v Alt Rehse, obci ležící jižně od Neubrandenburgu. V tomto kostele se dodnes konají pravidelné bohoslužby. Detailně provedené cihlové zdivo ve spojení s hrázděnou konstrukcí a přírodním kamenem působí jednoduchým dojmem, přesto však stojí za povšimnutí. Díly s motivem přírodního kamene dodáváme v šedé barvě spolu s jedním náhradním dílem. Pro získání realistického vzhledu doporučujeme použít matný nátěr. Podrobný pracovní postup naleznete v návodu k sestavení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Turistické a historické stavby
? Měřítko: H0
? rozměr mm: 230 x 130 x 240 mm
? Výrobce: Auhagen
? Typ stavebnice: plast barvený

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce    Odkaz na letáky a katalogy  

Novinky 2020,
PDF - 5MB
Katalog KOMPLET 
on-line  
KATALOG VOZIDLA
on-line
Všechny katalogy
Auhagen
Tipy ke stavbě  VIDEO ukázky
AUHAGEN


Facebook

Auhagen je německý výrobce. Většina výrobků je z plastu. Firma převzala vzory staveb po VERO.

Rozmanitost a pozornost věnovaná detailům pro modeláře

Kvalita, originalita, tradice - to je to, co Auhagen představuje již od roku 1952.
Nadšencům do modelářství nabízíme detailní stavebnice, modely vozidel a široký sortiment materiálu pro vybavení a úpravu krajiny ve jmenovitých velikostech H0, TT a N. Všechny stavebnice obsahují podrobný stavební návod a jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu. Filigránské drobné díly, například zábradlí, jsou součástí robustního laserem vyřezávaného kartonu. Je třeba zdůraznit, že Auhagen je jediným výrobcem, který nabízí kompletní sortiment pro TT. Články označené H0/TT jsou vhodné pro obě jmenovité velikosti, pro H0 především jako modely pozadí.

"Modulární systém" ve jmenovité velikosti H0, který je v Evropě jedinečný, pochází rovněž od společnosti Auhagen. Díky němu lze základní modely tohoto systému libovolně měnit nebo realizovat vlastní projekty. Různá krajinná pozadí k nalepení a fotorealistické polopostavy z kartonu poskytují dokonalé dotvoření pozadí. Scénu přirozeně oživí rozsáhlý výběr listnatých a jehličnatých stromů, keřů, živých plotů, rozptylového materiálu a travních vláken.

Přehled v sekci: STAVBY - Průmysl - modulární systém

Seznam všech letáků AUHAGEN

Pomůcky pro plánování příslušenství modelové železnice Auhagen vám nabízejí mnoho návrhů a tipů pro vše, co se týká modulárního systému Auhagen. Včetně podrobného popisu všech základních modelů a jednotlivých položek v modulárním systému (H0). Prohlédněte si plánovací pomůcky online jako PDF.