Na e-shopu už jsme vypnuli možnost objednat většinou produktů, které nemáme skladem, aby bylo vybírání vánočních dárků pod stromeček snažší. Pokud máte zájem o nějaký produkt, co nyní v nabídce není, a nespěcháte na něj, napište nám prosím objednávku e-mailem. Upozorňujeme, že prodejna v Holešově je z důvodu nemoci otevřena jen do 16 hodin. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné nakupování a klidný předvánoční čas!

Výběr rákosí / NOCH 07060

Kód: 07060NO
Značka: NOCH
266 Kč
Do Vánoc negarantujeme, objednejte e-mailem
Možnosti doručení

k modelové železnici

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranná rákosová tráva

S novou řadou můžete přirozeným způsobem dokonale napodobit rákosí a dlouhé trávy, které rostou zejména u jezer, rybníků a potoků. Ať už se jedná o vrby, rákos nebo obilné klasy.  Díky třem realistickým barvám lze znázornit mnoho přírodních travin. 

Zejména pro vytvoření jezer a malých rybníčků  je rákosová tráva nutnost. Přírodní prostředí a živá krajina se vytváří obklopením jezera rákosovou trávou. 

Letní rákosová tráva se zeleným, hnědým a žlutým tónem, která se hodí na všechny typy kolejiště: H0, TT, N. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávy a posypy
? Měřítko: N, TT, H0
? Výrobce: NOCH
CN: 95030030

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Odkaz na výrobce   Odkaz na letáky a katalogy

 KATALOG 2020-2021 
 KOMPLET v PDF 258 MB!
KATALOG
online
 Všechny
katalogy
  WEB
NOCH
 VIDEO ukázky

 
Více než 100letá historie rodinného podniku, to je svět společnosti NOCH, specialisty na vzorové terénní úpravy z Wangenu v Allgäu. Nechte se inspirovat. Přeneseme vás do nádherného světa v miniaturách. Vzorová úprava krajiny pro každého. Vyberte si z více než 1 000 produktů společnosti NOCH, specialisty na modelovou architekturu. U NOCH najdete materiál pro modelové terénní úpravy ve všech variantách a pro každý projekt. Stromy do lesa, parku nebo na zahradu. Vymodelujte řeku, jezero, potok nebo rybník. Modelové trávy pro louky, pole nebo "golfové hřiště". Rostliny a květiny pro teplé letní dny v altánu nebo na zahradě. Modelové figurky pro všechny oblasti života nebo zvířata na farmu. Ať už srdce modelového krajináře touží po čemkoli, společnost NOCH to nabízí. Od stébel trávy až po rozsáhlé železniční modely - vyberte si z pestré nabídky produktů pro modelovou krajinu